Tüm ürünlerimizde 250 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz.

Hakkımızda

BAKMETAL – Hoş geldiniz!

Bakmetal, ev onarım ve ayna projeleri için gerekli malzemelerin tedariğinde uzmanlaşan bir firma. Sıradaki projenizde ister ufak onarımlar yapacak olun ister profesyonel tadilatlar, doğru ürün ve ekipmanları bizde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü ürünü size sunarak, projenizi rahatlıkla tamamlamanıza imkan sağlıyoruz.

Misyonumuz ve Hedeflerimiz

Ev Geliştirme Ürün ve Hizmetlerini Ulaşılır Kılan Marka bakmetal 2010 yılından bu yana İstanbul daki evlerindeki yapı, tamirat ve yenileme çalışmalarında ihtiyaç duydukları her şeyi temin etmek için çalışıyor. Kısa zamanda büyüyerek Türkiye geneli ve dünyaya açılan marka haline dönüştük. Misyonumuz, size her zaman işe yarar tavsiyeler, kaliteli malzemeler ve güvenilir destek sunmaktır. Sayısız çeşitte ev geliştirme ürün ve hizmetimizle piyasada lider konumdayız. Bu konudaki kararlılığımızın en büyük göstergesi sürekli büyüyen müşteri kitlemizdir.

Sunduğumuz farklı birçok ürünün yanında, bireysel konut sahiplerinden profesyonel yüklenicilere kadar herkesin güvenerek faydalandığı Mutfak gereçleri, boy aynaları, mağaza aynaları ve Proje aynaları gibi seçenekler üzerine yoğunlaşıyoruz. Alanında bilgili satış elemanlarımız ve deneyimli ev geliştirme uzmanlarımız, bölgemizdeki en iyi müşteri hizmetlerini sunabilmek için yeteneklerini bir araya getiriyor. Amacınız yerinde destek almak, ürün temin etmek ya da proje tasarımınızı veya bütçenizi bir uzmana göstermek olsun, hiç fark etmez; ekibimiz sahip olduğu eğitimle yardıma hazır. Bize hemen ulaşın!

Bak metal
‘ŞEKİL ETRAFINDA!!
İhtiyaç duyduğunuz kalite, hak ettiğiniz fiyatlar

ÜCRETSİZ GÖNDERİM
2 YIL GARANTİ
ONLİNE ÖDEME
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
X